Konkurs Warszawa - Tanew nasza rzeka

Przejdź do treści

Menu główne:

Konkurs Warszawa

Tanew 2010
ODWIEDZIMY WARSZAWĘ
Akcja „Tanew-nasza rzeka" została zakwalifikowana do ścisłego finału Ogólnopolskiego Konkursu „Temat: Rzeka”.Uroczystość wręczenia nagród, odbędzie się w dniu 26 maja o godz. 18.00 w Warszawie, w Teatrze Stara Prochownia, ul. Boleść 2. I my tam będziemy!
Wszystkim, którzy nas wsparli przy realizacji akcji jak również podczas wyjazdu do Warszawy na Galę Rozdania Nagród bardzo dziękujemy!
I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Temat: rzeka zajęli uczniowie klasy I i II kierunku blacharskiego z Centrum Kształcenia Praktycznego w Jarosławiu
Przyjechliśmy do Warszawy o godz. 9.00 w dniu Gali na specjalne zaproszenie młodzieży ze Szkoły Podstawowej Nr 255 im. Cypriana Kamila Norwida. Nasz pobyt w tej szkole miał charakter gościnny. Byliśmy poproszeni o przedstawienie młodzieży działań proekologicznych naszego Centrum jak również przybliżenie akcji „Tanew – nasza rzeka”.

Byliśmy bardzo miło zaskoczeni, gdy po prezentacji i obiedzie dzieciaki przedstawiły bajkę „Czerwony Kapturek”, zatańczyły
i zaśpiewały i to wszystko tylko dla nas.

Po czym zostaliśmy zaproszeni na zwiedzanie Warszawy w towarzystwie młodzieży i sympatycznych pań dyrektorek. Zwiedziliśmy Muzeum Powstania Warszawskiego, Krakowskie Przedmieście, Plac Defilad, Grób Nieznanego Żołnierza, posmakowaliśmy pysznych lodów oraz przed wejściem na Galę rozdania nagród do Teatru „Stara Prochownia” zobaczyliśmy przepiękną Starówkę i śliczną Syrenkę.

A potem było troczę stresu, niepewności, mocnego bicia serca i wielka radość.

I MIEJSCE W POLSCE.          Czy to nie piękne być najlepszym?

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego